5 Mayıs 2012 Cumartesi

Twitter’da Sizi Takip Etmeyenleri Tek Tıkla SilinManageFlitter1 150x150 Twitterda Sizi Takip Etmeyenleri Tek Tıkla Silin
Giriş Bölümü
Twitter’da binlerce kişi takip ediyor olabilirsiniz.Fakat bunlardan çoğu sizi takip etmiyorsa bunları silmek isteyebilirsiniz.Binlerce kişiyi tek tek silmek yorucu olsa gerek icon smile Twitterda Sizi Takip Etmeyenleri Tek Tıkla Silin Şimdi sizi ManageFlitter ile tanıştıracağım.Manage Flitter ile, sizi takip etmeyen kişileri bulabilir ve 100 kişi olarak silebilirsiniz.Fakat bir gün içinde sadece 10 defa bu işlemi yapabiliyorsunuz yani 1000 kişi silebiliyorsunuz.Ayrıca resmi olmayanları, 30 gündür birşey yazmayanları da silebiliyorsunuz.
Evet çok uzatmadan siteyi ve nasıl kullanıldığını anlatayım. Öncelikle burayatıklayarak siteye giriş yapıyoruz.Daha sonra twitter’a bağlanıp uygulamaya izin veriyoruz ve bir veri yükleme sayfası karşımıza geliyor.
manageflitter2 300x91 Twitterda Sizi Takip Etmeyenleri Tek Tıkla Silin
Yükleniyor
Şimdi solda ki yazıların ne olduğunu açıklayayım.

Not Following Back: Sizi takip etmeyenler.
No Profile Image:Profil resmi olmayanlar.
Inactive : İnaktif hesaplar
Ben resmi olmayanlar silmeyi göstereceğim. Sol taraftan No Profile Image’i seçiyorum.

Burada PAGE OVERVIEW kısmının yanında ki expand‘e tıklıyoruz.
manageflitter3 300x82 Twitterda Sizi Takip Etmeyenleri Tek Tıkla Silin
Expand

Burada çıkanları aşağıda ki şekilde ki gibi seçiyoruz.
manageflitter41 300x82 Twitterda Sizi Takip Etmeyenleri Tek Tıkla Silin
Hepsini seçiyoruz.

Sonra yanda ki Unfollow (Sayı) Selected’a tıklıyoruz .. Bu kadar 

2 yorum:

  1. Önce takip edip daha sonra silen twitter kullanıcılarını bulmak için http://twitpalas.com sitesini de kullanabilirsiniz. Üstelik sizi takip etmeyenleri görmek için giriş yapmanıza dahi gerek yok. Araçlar bölümüne kullanıcı adınızı yazmanız yeterli.

    YanıtlaSil
  2. Kullanıcı arama – Tweet RT ve Favorite listeleme ve silme – Unfollower bulma ve silme gibi işlemler için http://followerfilter.com/ sitesini kullanıyorum.Çok yeni olmasına rağmen tıkır tıkır çalışıyor tavsiye ederim.
    Üstelik sizi takip etmeyenleri görmek için giriş yapmanıza dahi gerek yok. Sitenin ana sayfasından Twiter’a giriş yapmadan istediğiniz kullanıcı adını aratıp bilgileri görebilirsiniz.Üstelik sınırsız ve ücretsiz.

    YanıtlaSil